Design a tlač propagačných materiálov

Design a tlač materiálov

Sme síce web agentúra, ale aj my sme pochopili silu papiera. Ak používate letáky, alebo rôzne brožúry na podporu svojho marketingového úsilia – tak je to skvelé. Je čas, aby ste využili tento tlačený materiál tak, aby dopĺňal vaše webové prezentácie a rozvíjal vaše podnikanie alebo on-line obchod.

Webová stránka nie je a nemôže byť koncom vašej marketingovej stratégie – práve naopak, to má byť iba začiatok. Využite potenciál webu tak, že hlavný www odkaz dáte na každý kus papiera, ktorý distribuujete medzi ľudí, aby ste ich tak nasmerovali priamo a bez námahy na vašu webovú prezentáciu.

Naša web agentúra vám vie pomôcť s vytvorením rôznych letákov prípadne vám vieme spravovať celú tlačenú marketingovú kampaň. Naše služby zahŕňajú celý rad populárnych tlačových médií a reklamných projektov ako sú: reklamné kampane, katalógy, brožúry, prezentačné dosky, priame poštové zásielky, vizitky, hlavičkové papiere, informačné bulletiny, výročné správy, obalový dizajn a všetko ostatné, čo potrebujete pre vašu firmu a predaj vašich produktov.

Nezabúdajte, že niekedy práve tie najlepšie podporné nástroje sú vyrobené práve z papiera!

Sme spoločnosť, ktorá pomáha firmám navrhovať a vytvárať produkty, ktoré zlepšujú on-line obchod a podnikanie – od firemných webových stránok (intranet a databázy), cez internetové obchody, grafické návrhy, tlač letákov a katalógov až po zložité webové aplikácie, ktoré sú ušité pre vás na mieru a zaoberajú sa výhradne vašimi obchodnými pravidlami.

Tlač cenníkov a hlavičkových papierov

Firemná tlač (ako sú napríklad cenníky či hlavičkové papiere) je základným komunikačným prvkom každej vyspelej obchodnej firmy. Preto firmy často ocenia tlač firemných cenníkov alebo hlavičkových papierov za prijateľné ceny, nakoľko sa veľa krát tlačia na tisíce kusov, čo samozrejme pre firmy predstavuje značnú nákladovú položku. A práve naša spoločnosť vám ponúka kvalitné grafické spracovanie a následne samotnú tlač vašich cenníkov, hlavičkových papierov a ostatných firemných tlačovín za veľmi priaznivé ceny. Pošlite nám na náš mail vašu požiadavku, my vám vyhotovíme cenovú ponuku a potom skutočne uvidíte, že to naozaj tak je.

Do nášho portfólia patrí aj pomerne náročná a zložitá tlač, ako je napríklad  plnofarebne potlačený šanon s krúžkovou mechanikou a následne plnofarebne potlačené listy A4 na zakladanie. Vieme vám spracovať a následne vyhotoviť plnofarebné cenníky so zošitovou väzbou V1, ale aj úplne jednoduché jedno alebo dvoj farebné tlačené bulletiny či letáky, ktoré môžu byť poprípade preložené, alebo poskladané do harmoniky.

Tlač kalendárov a diárov

Koniec kalendárneho roka je úzko spätý s vianočnými sviatkami, kedy sa ľudia navzájom obdarúvajú rôznymi maličkosťami. Preto by ste aj vy nemali zabudnúť obdariť svojich verných obchodných partnerov – napríklad tlačeným kalendárom či diárom vo vašich firemných farbách.

Tlačený diár či kalendár patrí medzi tie príjemné a zároveň veľmi praktické darčeky v obchodnom svete. Pokiaľ si dáte vyhotoviť naozaj štýlové prevedenie kalendárov a diárov či už po grafickej alebo formátovej stránke – tak si môžete byť istý, že váš darček s vašim logom a vo vašich farbách bude najbližší rok určite na stole vášho obchodného partnera, čo pre vás predstavuje nemalú reklamu za prijateľnú cenu.

Naša spoločnosť je pripravená vám poradiť, graficky spracovať a na záver aj vytlačiť vaše kalendáre a diáre – či už v čierno bielom alebo farebnom prevedení. Treba si však uvedomiť, že tlač takýchto reklamných predmetov ako sú kalendáre a diáre netreba nechávať na poslednú chvíľu, nakoľko sú často krát naše kapacity veľmi vyťažené. Treba si uvedomiť, že aj kvalitné grafické spracovanie zaberie určitý čas a preto vám doporučujeme aby ste si vaše tlačené reklamné darčeky pre vašich obchodných partnerov objednávali s dostatočným časovým predstihom a vyhli sa tak panike a stresu z časovej tiesne.

Tlačený firemný kalendár je veľmi obľúbenou formou prezentácie svojej značky či spoločnosti. Firmy si na kalendároch neuvádzajú iba svoje firemné logá a iniciály, ale často krát sa stretávame s požiadavkami na umelecké kalendáre napríklad s krásnymi aktmi žien, alebo nádhernými zábermi prírody, čo naozaj veľakrát človeka zaujme.

Iné firmy si dávajú tlačiť na svojich kalendároch fotky ich najlukratívnejších zákaziek, alebo fotky z ich výrobného parku či závodu. Možností ako využiť reklamný kalendár vo svoj prospech je naozaj veľa. Preto ak chcete byť originálny, tak využite naše rady a služby a váš úspech sa určite dostaví.