Fotografické služby

Fotografické služby

Fotografia a webová prezentácia sú podľa nás úzko späté a sme presvedčení, že dobrá webová prezentácia vašej firmy bez kvalitných fotografií sa jednoducho vytvoriť nedá. Treba si uvedomiť, že tak ako logo vašej firmy tak aj titulné fotografie sú tým prvým prvkom ktorý si váš potencionálny zákazník všíma. Ak si nám netrúfate dodať kvalitné a profesionálne fotografie, tak nemusíte byť smutný, pretože toto všetko vám vieme zabezpečiť v našej réžii. My jednoducho prídeme k vám a za pomoci profesionálnych fotoaparátov urobíme kvalitné a pútavé zábery na váš e-shop, web aplikáciu alebo webovú prezentáciu.

Prečo kvalitné a profesionálne fotografie ?

Sme toho názoru, že pokiaľ je obrázok kvalitný, pútavý a vystihuje podstatu, tak je to viac ako keď o tom napíšete tisíc slov. Fotografie môžu tak o vašich výrobkoch či službách rozprávať za vás a za vašu firmu. Verte mi na prvom dojme veľmi veľa záleží.

Vaše fotografie na vašich webových stránkach jednoducho odrážajú to aký v skutočnosti ste. Ak za vás budú rozprávať profesionálne fotografie tak aj celá vaša spoločnosť bude považovaná za profesionálnu.

Bez fotografií v profesionálnej kvalite, ktoré môžu upútať pozornosť a záujem svojho diváka a odhaliť tak tie najlepšie vlastnosti vašich výrobkov či služieb, môžete stratiť vašich potenciálnych zákazníkov a tým aj predaj svojich výrobkov ešte skôr, ako sa o vás vôbec začnú  zaujímať. Jednoducho profesionálne fotografie na vašich on-line prezentáciách sú dokonalou masážou vašich potencionálnych zákazníkov. Tak prečo toho nevyužiť vo svoj prospech!

Sme spoločnosť, ktorá pomáha firmám navrhovať a vytvárať produkty, ktoré zlepšujú on-line obchod a podnikanie – od firemných webových stránok (intranet a databázy), cez internetové obchody, grafické návrhy, tlač letákov a katalógov až po zložité webové aplikácie, ktoré sú ušité pre vás na mieru a zaoberajú sa výhradne vašimi obchodnými pravidlami.

Profi fotografia zaručí zvýšenie predaja

Môžete si byť istý, že existuje priama úmera medzi použitím vysokokvalitných a profesionálnych fotografií na vašej web stránke a rastom vášho predaja. Tak ako sa hovorí už otrepaná fráza, že obal predáva, tak si treba uvedomiť, že vaša web prezentácia je v podstate obalom vášho podnikania. Jednoducho keď zaujme, tak máte istého zákazníka a zas naopak, keď nezaujme tak zákazníka odradí.

Treba si vo svojom obore v ktorom robíte, vypichnúť to, v čom si myslíte, že ste najlepší či výnimočný a práve tieto vlastnosti zachytiť na fotografiách. Jednoducho ak máte výrobok, ktorý je niečím výnimočný, tak túto výnimočnosť treba mať zachytenú vo forme profesionálnej fotografie na vaše web stránke či e-shope. Pre zákazníka budete tak čitateľnejší aj keď sa v podstate bude dívať iba na váš obrázok na vašej web stránke.

Ak zákazník bude vedieť už z fotky vyčítať vašu jedinečnosť, tak vám garantujeme, že ho v žiadnom prípade nestratíte.

Aj detaily robia fotku fotkou

Častokrát je medzi profesionálnou a amatérskou fotkou rozdiel iba v malých detailoch.

Naša spoločnosť vám zabezpečí profi fotografie či už vášho hotela v ktorom potrebujete zachytiť  jedinečnú chuť lahodného a šťavnatého steaku, alebo klenotníctva, v ktorom chcete poukázať na vysokú kvalitu remeselného spracovania svojich diamantových prsteňov, alebo kozmetického salónu v ktorom chcete aby vynikli žiarivé a farebné nechty, skrátka naša profesionálna fotografia vám zachytí ten správny detail a moment vášho produktu či služby.

Ukazujte cez fotografie vašim zákazníkom to, čo nerobí vaša konkurencia, ukážte im vašu kvalitu, výnimočnosť a profesionalitu!

Profesionálny vzhľad

Pokiaľ sa vám na vašich webových stránkach podarí sprostredkovať profesionálny vzhľad vašich tovarov a služieb tak máte vyhraté, pretože automaticky budete pokladaný aj vy a vaša spoločnosť za profesionálov a hodnoverných obchodných partnerov. Okamžite tak vzbudíte pozornosť v internetovej verejnosti a budete jednoducho o krok vpred pred konkurenciou.

Pokiaľ chcete aby vaše pôsobenie na trhu skutočne a dlhodobo rástlo, tak profesionálny vzhľad vašej web prezentácie je neoddeliteľnou súčasťou vášho strategického a dlhodobého marketingu.

Tak ako budete na internete vyzerať, tak sa budú na vás aj vaši zákazníci dívať!