Internetové obchody

Tvorba internetových obchodov

Vitajte v budúcnosti kde môžete nakupovať priamo z pohodlia vašej obývačky. Máte úžasný produkt alebo viacero produktov? Chceli by ste tieto vaše produkty predávať priamo z vašej webovej stránky? Žiadny problém, naša web agentúra vám vie doprogramovať k vašej webovej stránke kompletný nákupný košík.

Internetový obchod je budúcnosť

Pristihli ste sa pri tom, že keď niečo hľadáte tak to hľadáte práve na internete? Dokonca aj štatistiky hovoria o tom, že hľadanie na internete ma stúpajúcu tendenciu a európsky priemer sa hýbe niekde okolo 80%, čo musíte uznať, že je dosť vysoké číslo. Čo to znamená? Jednoducho 80% percent ľudí pokiaľ hľadá nejaký produkt alebo informáciu – tak ju hľadá práve prostredníctvom internetu. Týmto sa dá povedať, že práve internet sa stáva (respektíve sa už stal) neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života.

Z týchto dôvodov, je potrebné vnímať internet a vašu prezentáciu na internete ako neoddeliteľnú súčasť vašej marketingovej stratégie.

Vytvoríme vám internetový obchod (e-shop)

Vieme, že mnohí z vás neovládajú programovanie a teda si ani nevedia vytvoriť svoj vlastný firemný e-shop, a práve to je dôvod, aby ste sa na nás obrátili a my zabezpečíme aby ste na internete boli tak viditeľný ako sa len dá. Náš tím sa už teraz teší na spoluprácu s vami.

Môžeme vám jednoducho vybudovať internetový obchod v open source systémoch PrestaShop, OpenCart alebo eCommerce (wooCommerce WordPress), alebo pri troche vašej fantázie vám vieme naprogramovať váš e-shop priamo podľa vašich predstáv – teda na mieru. Všetky vaše požiadavky na e-shop vám vieme bez problémov integrovať do vašich už existujúcich web stránok.

Čo je to PrestaShop ?

PrestaShop je jeden z najrozšírenejších open source systémov na vytváranie internetových obchodov (eShop-ov) na svete. My vám prispôsobíme, upravíme a naprogramujeme váš internetový obchod pod PrestaShop (alebo OpenCart, eCommerce), odovzdáme vám ho a vy si už takto svoj vytvorený e-shop budete spravovať a aktualizovať úplne sami a to aj bez toho, že sa do programovania vôbec nevyznáte. Skrátka PrestaShop je voľne šíriteľný software, v ktorom si vy budete jednoducho a intuitívne spravovať svoj vysnívaný internetový obchod.

Ak môžem z našich skúsenosti povedať, tak PrestaShop pre našich nových klientov na začiatku vyzerá veľmi zložito, ale po čase keď si na tento open source systém zvyknú, tak by ho už nevymenili. Na všetko si treba v živote zvyknúť a inak to nie je ani s novými technológiami.

Bezpečnosť internetového obchodu

Hovorí vám niečo slovo hacking ? Ak nie – nevadí, my vám to vysvetlíme. Hack-núť niečo znamená: niečo prelomiť alebo zlomiť. Na internete existuje určitá skupina ľudí, ktorá sa snaží prelomiť prístupové práva na rôzne internetové stránky a následne na týchto stránkach vykonať svojvoľné zmeny alebo dané stránky prípadne úplne zmazať zo servera, čím sa stanú vaše internetové stránky nefunkčné. Alebo títo ľudia vám tak zacyklia váš server prostredníctvom fingovaných prístupov, že vaša internetová stránka jednoducho „spadne“.

Našou hlavnou prioritou pri programovaní e-shopov je bezpečnosť. Váš e-shop bude zabezpečený formou technológie a certifikátu SSL, čo vyhovuje najnovším štandardom on-line zabezpečenia.

Naša spoločnosť vám vie zabezpečiť vysoko kvalitný vývoj, integráciu a bezpečnosť vášho vysnívaného e-shopu.