Návrh loga a firemnej identity

Návrh loga a grafického designu

Hovorí sa, že prvý dojem je posledný krok k tomu aby sa uzatvoril obchod. Prvý dojem pre väčšinu vašich potencionálnych zákazníkov z vášho podnikania majú pri pohľade na vaše logo. Treba dbať na to, že vaše firemné logo nie je nedotknuteľné, ale treba ho taktiež rozvíjať a vyvíjať postupne, ako sa formuje aj vaše celkové podnikanie. Dokonca aj králi značiek ako je APPLE, STARBUCKS alebo MCDONALD sa časom rozhodli pre “tune-up” alebo ináč povedané inováciu svojho loga, aby kráčali s dobou a boli tak čitateľnejší pre svojich zákazníkov.

Návrh vášho loga a vašej identity

Naša web agentúra vám ponúka kompletné spracovanie vášho loga od návrhu až po samotné spracovanie tak, aby logo odrážalo to čo naozaj robíte a vytvorili ste si svoj skutočný značkový imidž.

Najskôr si s vami pohovoríme o tom, čo plánujete robiť a akou formou – aby sme mali o vás dokonalú predstavu vášho zámeru a následne vám spracujeme hneď niekoľko návrhov. Samozrejme sa občas stane, že náš zákazník si napríklad z niekoľkých prvých návrhov svoje logo nevyberie – my vám vyhotovíme ďalšie a ďalšie návrhy až kým sa vám netrafíme do vašej predstavy či vkusu. Skrátka my sme tu pre vás.

Ak práve začínate so svojou novou spoločnosťou podnikať a potrebovali by ste pomôcť vytvoriť vašu vlastnú značku vo forme loga tak naša web agentúra bude nadšená, ak vám bude môcť asistovať pri zrode vášho nového začiatku.

Vaše logo budete prezentovať od samého začiatku vášho podnikania a preto by malo byť navrhnuté tak, aby ste ho už počas vášho pôsobenia na trhu nemuseli zásadne meniť, pretože vaši zákazníci by vás mohli začať vnímať ako úplne inú alebo novú spoločnosť na trhu. Vaše logo by malo byť vašim rodným číslom podnikania.

Sme spoločnosť, ktorá pomáha firmám navrhovať a vytvárať produkty, ktoré zlepšujú on-line obchod a podnikanie – od firemných webových stránok (intranet a databázy), cez internetové obchody, grafické návrhy, tlač letákov a katalógov až po zložité webové aplikácie, ktoré sú ušité pre vás na mieru a zaoberajú sa výhradne vašimi obchodnými pravidlami.

Redesign vášho loga

Tak ako sa na svete všetko neustále vyvíja vpred, tak by ste mali aj vy dbať na to, aby vaše logo a hlavne jeho design zodpovedal aktuálnym módnym trendom. Dáte tak najavo svojim zákazníkom, že aj vaša spoločnosť kráča bok po boku s modernou dobou.

Možno si poviete, že sa jedná o maličkosť, ale ak by som vám mal poradiť, tak určite by vám vaše logo nemalo byť ľahostajným. Často krát je to prvá vec, ktorú si váš potencionálny zákazník všíma a všimne.

Ak potrebujete vaše logo iba vylepšiť, up-grade-ovať alebo inovovať, tak náš odborný tím vám vyhodnotí vaše súčasné logo a poskytne vám hneď niekoľko zaujímavých variantov na re-design vášho loga tak, aby zodpovedalo súčasným moderným trendom.

Nezabúdajte na to, že vaše logo je vašou vizitkou, skrátka pomyselnou korunkou vášho podnikania.