Tlač letákov a katalógov

Tlač letákov a katalógov

Viem, možno si poviete, že na čo mi je tlačený leták či katalóg, keď všetko je na webe… Áno na webe je „všetko“, ale chodí na web každý jeden človek? Určite nie. Stále je tu početná skupina ľudí, ktorá buď nevie obsluhovať internet alebo nemá prístup na internet, takže týchto ľudí či už chcete alebo nie musíte osloviť ináč. A práve forma tlačených letákov a katalógov je tou azda najideálnejšou formou.

Profesionálny design a tlač letákov

Leták je azda najpoužívanejšia forma tlačenej reklamy, ktorú firmy využívajú na rôznych podujatiach, výstavách a prezentačných akciách. Tlačený leták ma teda veľmi pestré využitie. Zvoliť môžete rôzne druhy použitého papiera, rôzny dizajn a taktiež rôzne druhy a formy tlače. Z týchto dôvodov je základom úspechu veľmi dobre a kvalitne spracovaný leták. Preto ak chcete mať úspech – tak jeho návrh nechajte na odborníkov. Vy nám vysvetlíte pri akej príležitosti chcete leták využiť a my vám ho navrhneme presne na mieru podľa vašich požiadaviek. Operujeme rôznymi technikami spracovania letákov ako rezanie, falcovanie, ohyb, bigovanie, perforovanie, rylování, balenie. Medzi najpoužívanejší štýl tlače letákov patrí ofsetová tlač letákov, ktorá je výhodná v tom, že dokáže dokonale vytlačiť a vykresliť menšie detaily aj na menej kvalitnejšom papieri.

Sme spoločnosť, ktorá pomáha firmám navrhovať a vytvárať produkty, ktoré zlepšujú on-line obchod a podnikanie – od firemných webových stránok (intranet a databázy), cez internetové obchody, grafické návrhy, tlač letákov a katalógov až po zložité webové aplikácie, ktoré sú ušité pre vás na mieru a zaoberajú sa výhradne vašimi obchodnými pravidlami.

Návrh a tlač katalógov

Pokiaľ disponujete svojím predajným miestom, kde ponúkate svoje produkty alebo služby, tak katalóg vašich produktov alebo služieb by na vašej predajni určite nemal chýbať. Dobré viete, že keď k vám zavíta zákazník, tak často sa nevie hneď rozhodnúť pre ten správny produkt a odhodlať sa ku kúpe. Vtedy svoju úlohu má zohrať práve váš katalóg, v ktorom je detailnejší popis vašich tovarov a služieb a zákazník tak od vás neodchádza na prázdno, ale odnáša si váš katalóg, ktorý ma zákazníka dodatočne doma v kľude presvedčiť o tom, že skutočne váš výrobok alebo služba je presne to čo on potrebuje.

Verte mi, z osobných skúseností to poznám, že je fakt dobre, keď zákazník z vašej predajne neodchádza na prázdno. Práve na takéto príležitosti vám ponúkame tlač katalógov, tlač cenníkov, tlač prospektov, tlač prezentácií alebo tlač iných publikácií. Tieto všetky typy materiálov vám vieme zabezpečiť a dodať za veľmi priaznivé ceny či už pri väčšom alebo menšom počte výtlačkov.

Naše grafické služby – to skutočne nie je len grafika samotná, ale aj optimálne použitie materiálov, tvarov a rôznych druhov výrobkov. V našich podmienkach vieme zabezpečiť tlač katalógov pomocou týchto technológií tlače:

  • rotačná tlač
  • hárková tlač
  • digitálna tlač

Vyhodnotíme vaše požiadavky na katalóg a navrhneme vám ten najlepší a najvhodnejší typ tlače práve pre vás aj s ohľadom na celkovú cenu, čím vám vieme ušetriť nemalé finančné prostriedky vo vašej firme.