Tvorba web stránok

Tvoríme webové stránky

Nemáte ešte svoje firemné web stránky? Alebo už svoje web stránky máte a chceli by ste ich inovovať? Naša spoločnosť je potom práve to čo hľadáte. Vaša web stránka je často krát tým prvým kontaktom s vašim zákazníkom a preto by ste nemali podceniť jej celkový vzhľad a design. Web stránka je teda vašou prvou vizitkou na, ktorú váš zákazník natrafí. Efektívny web design si vyžaduje svoje starostlivé prípravy a prevedenie čo zabezpečí prilákanie a udržanie si vašich zákazníkov.

Vytvoríme vám nové web stránky !

Vieme vám zabezpečiť a naprogramovať web stránky, ktoré budú šité na mieru presne vášmu zameraniu a činnosti, čím vašu spoločnosť zviditeľnime vo veľkom mori existujúcich web stránok. On-line trh je veľmi prieberčivý ale s našimi službami v oblasti web designu bude vaša firemná web stránka viditeľná a pri on-line vyhľadávaní bude figurovať na popredných pozíciach.

Náš pracovný tím ma bohaté praktické a konštrukčné skúsenosti z oblasti tvorby web stránok a vie dať vašej firme vlastný design a image, ktorý vás odlíši od vašej konkurencie. Dobrá a kvalitná web stránka nemusí byť drahá. Náš tím vám vie poradiť, čo bude pre vás kľúčové a dôležité preto aby bola vaša firemná web stránka atraktívna, úspešná a efektívna.

Upravíme a zmodernizujeme vaše web stránky

responsive-designJe pomerne intuitívne si urobiť svoje veľmi jednoduché web stránky vo WordPress-e. Ale pokiaľ chcete upraviť svoje web stránky vo WordPress-e tak, aby odrážali individualitu vašej konkrétnej značky, tak to už zrejme sami nezvládnete. Ale to nevadí, pretože my vám s tým vieme pomôcť. Naša web agentúra vám upraví vašu webovú prezentáciu presne podľa vašich vysnívaných predstáv.

Potrebujete vlastný motív vyvinutý vo WordPress-e , aby vaše stránky nevyzerali podobne s inými? Žiadny problém. Vieme vám upraviť akúkoľvek WordPress tému a prispôsobíme vám WordPress pluginy tak aby poskytovali svoje funkcie presne tak ako požadujete. Ak vám WordPress jednoducho vôbec nevyhovuje, tak postavíme vaše web stránky na redakčnom systéme vyvinutom na mieru pre vás.

Tvorba web stránok Žilina

Tvoríme web stránky, pretože máme radi kreatívnu prácu! Bez ohľadu na akýkoľvek používaný redakčný systém, vám vieme vytvoriť webové stránky, ktoré oceníte nielen vy ale aj aj veľmi veľa vyhľadávačov, ktoré vás budú posúvať na tie najpoprednejšie pozície. Obzvlášť veľkú pozornosť venujeme citlivému návrhu vašich stránok v programovacom jazyku PHP, HTML5 a CSS, aby vaše stránky dobre vyzerali na veľkých monitoroch, ale aj na tabletoch a mobilných zariadeniach = vytrovíme vám web stránky s responzívnym designom.

Vaše webové stránky by mali byť vašim mohutným vozidlom, ktoré vytlačí z cesty vašu slabšiu konkurenciu. Dajte vašej značke toto vozidlo, pretože vaša značka si to zaslúži.

Sme spoločnosť, ktorá pomáha firmám navrhovať a vytvárať produkty, ktoré zlepšujú on-line obchod a podnikanie – od firemných webových stránok (intranet a databázy), cez internetové obchody, grafické návrhy, tlač letákov a katalógov až po zložité webové aplikácie, ktoré sú ušité pre vás na mieru a zaoberajú sa výhradne vašimi obchodnými pravidlami.

Ako postupujeme pri tvorbe web stránok ?

Digitálna stratégia1. Digitálna stratégia tvorby web stránok

Skutočná realita sa čím ďalej tým viac prenáša do tej digitálnej. Veľmi veľa vecí sa v súčasnosti digitalizuje a tento fenomén bude aj naďalej pokračovať, pretože internet a on-line systém nepozná svoje hranice. Prichádzajú nové a nové programovacie stratégie a teda vždy je čo vylepšovať, aktualizovať či upgrade-ovať.

Z týchto vyššie uvedených dôvodov je veľmi dôležité si určiť tú správnu digitálnu stratégiu. Naša spoločnosť vám vie vyvinúť vašu on-line stratégiu na mieru, vďaka ktorej si budete môcť vytvoriť trvalé vzťahy vašej značky so svojimi zákazníkmi. Hlavným účelom digitálnej stratégie je určiť si ten najlepší spôsob, ako zapojiť a komunikovať s publikom v internetovom prostredí, aby sa dokonale zladili vaše on-line ciele s vašimi obchodnými cieľmi.

Vašu konečnú on-line stratégiu ovplyvňuje váš zámer, návrh, pracovné postupy, štruktúra a prístup k samotnej realizácii vašich webových stránok. Podľa toho, ako sa k týmto faktorom postavíte, taký bude aj konečný efekt a návratnosť vašej investície.

Naše on-line služby:

 • Analýza požiadavok a stanovenie cieľov
 • Stanovenie kľúčového posolstva
 • Strategické plány
 • Prieskum trhu a analýza konkurencie
 • Použiteľnosť a prístupnosť web stránok

Koncept a design2. Koncept a design web stránok

Design má neobmedzené možnosti v oblasti inšpirácie a tvorivosti. Túto prácu zvládame vďaka tímovej a kolektívnej spolupráci na jednotku.

Web design je každopádne niečo viac ako len to, že vaše web stránky vyzerajú pekne. Pri dizajne je treba brať do úvahy samotnú štruktúru vašich web stránok, ich použiteľnosť, prístupnosť a on-line návyky vašej cieľovej skupiny. Dobrý dizajnér pri vytváraní celkovej koncepcie musí tieto všetky aspekty akceptovať a brať ich do úvahy. My berieme ohľad na každý jeden aspekt pri návrhu koncepcie a dizajne vašej web stránky. Aj preto vám vieme vytvoriť web stránky, s ktorými budete o krok vpred pred vašou konkurenciou a budete ladiť s najnovšími módnymi trendmi.

Naše dizajnové služby zahŕňajú:

 • Dizajnový vzhľad pre stolové počítače, tablety a mobilné prostredie
 • Softvérové rozhranie a návrh web stránky
 • Celkový dizajn vašich web stránok
 • Intranet dizajn
 • Dizajn jednotlivých ikon a vektorové ilustrácie
 • Newsletter-ový dizajn
 • Virtuálne prehliadky

Technické riešenie3. Technické riešenie pri tvorbe web stránok

Poskytujeme služby súvisiace s vývojom a tvorbou web stránok pre web, ale taktiež pre mobilné zariadenia.

Naše osvedčené metodiky vývoja webu zahŕňajú pravidelné hodnotenie projektu, prísne zabezpečenie kvality a neustály kontakt s vami v priebehu celého procesu vývoja. Pri tejto fáze vývoja vašej web stránky je nevyhnutný kontakt s vami, nakoľko sa často krát dolaďujú detaily, ktoré si musíme s vami prebrať.

Ponúkame vývojárske riešenia:

 • Open source (Linux, Apache, MySQL, PHP)
 • XHTML / HTML5 / CSS3 / Javascript
 • Flash a ActionScript
 • Dizajn a šablóny WordPress

Medzi naše najčastejšie a najpoužívanejšie riešenia webových stránok patria klasické web stránky, e-shopy pre veľkoobchod a maloobchod, newsletter a online adresáre.

Vieme vám vaše web stránky navrhnúť tak, aby ste si ich vedeli spravovať sami cez admin rozhranie, alebo vám vieme zabezpečiť spravovanie vašich web stránok plne v našej réžii. Skrátka všetko sa upraví a pripraví tak, aby to dokonale vyhovovalo vašim požiadavkám.

Sociálne média4. Sociálne média a prepojenie web stránok

Sociálne média sú už priam neodmysliteľnou súčasťou nášho on-line sveta. A práve preto by vaša spoločnosť alebo váš produkt nemal na týchto sociálnych sieťach chýbať. Vaše sociálne siete vám vieme navrhnúť tak, aby to zabezpečilo zviditeľnenie vašej značky a zvýšenie zákazníckej konverzácie. Sústreďujeme sa prevažne na Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn a Google+.

Mnoho firiem chce propagovať svoje služby či výrobky. A práve sociálne média sú cenným a nákladovo efektívnym nástrojom, ako sa priamo spojiť so svojim zákazníkom a komunikovať so svojou zákazníckou základňou.

Vieme vám navrhnúť:

 • Marketingové stratégie na sociálnych sieťach
 • Správu jednotlivých mediálnych kampaní
 • Monitoring sociálnych médií a podávanie správ
 • Dizajn Facebook , Twitter, Google+ a LinkedIn stránky
 • Založiť a prevádzkovať YouTube kanál

Digitálny marketing5. Digitálny marketing

Digitálny marketing je ďalšou a zvláštnou kapitolou, ktorá zabezpečuje návštevnosť vašich web stránok. Tak ako je v obchodnom svete nevyhnutný obchodný marketing tak aj digitálny marketing je neoddeliteľnou súčasťou vašej on-line prezentácie. Teda priamo podporuje vaše web stránky a zabezpečuje prísun potencionálnych zákazníkov.

Naša spoločnosť vám vie zabezpečiť presvedčivé digitálne marketingové riešenia práve pre podporu vášho on-line obchodu. Vaša digitálna marketingová stratégia bude navrhnutá tak, aby zlepšila viditeľnosť vašich webových stránok prípadne vašej značky a zvýšila tak prísun zákazníkov. Naša stratégia je postavená na tom, že vieme vybudovať pútavé vzťahy medzi vašou značkou a publikom.

Vieme navrhnúť a zrealizovať rôzne kreatívne kampane v rôznej digitálne podobe ako napríklad interaktívne displeje, mikro stránky, mobilné zážitky, súťaže a akcie.

Naše digitálne marketingové služby zahŕňajú:

 • Integrované digitálne kampane
 • Mobil, video a e-mailový marketing
 • Optimalizácia a konštrukcia sociálnych médií
 • On-line displej reklama

Webhosting6. Webhosting pre vaše web stránky

Na záver aby všetko riadne a bez problémovo fungovalo je treba vašim web stránkam zabezpečiť ten správny a spoľahlivý web hosting. My vám zabezpečíme aby vaše web stránky boli vašim zákazníkom k dispozícii 27 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Toto všetko vám vieme zabezpečiť aj v prípade výpadku elektrickej energie na serveroch kde sa vaše stránky nachádzajú.

Aplikačné servery ktoré vám pri hostingu ponúkame sú pod neustálym dohľadom, využívajú rôzne firewally a iné bezpečnostné prvky. Vaše web stránky sú tak neustále v bezpečí a sú ochránené pred útokmi SQL injection a DOS.

Celkový web hosting vám vieme sprostredkovať na mieru, podľa toho, koľko dátového množstva na jednotlivých serveroch potrebujete, či budete využíval MySQL databázy a koľko emailových schránok bude nutných. Správnym výberom hostingu vám vieme zredukovať vaše prevádzkové náklady web stránok na minimum.