Vývoj webových aplikácii

Vývoj webových aplikácii

Sme spoločnosť, ktorá pomáha firmám navrhovať a vytvárať produkty, ktoré zlepšujú ich on-line obchod a podnikanie. Môžeme vybudovať a rozvíjať ten správny nástroj pre vaše on-line podnikanie – od firemných webových stránok (intranet a databázy), cez internetové obchody, grafické návrhy, tlač letákov a katalógov až po zložité webové aplikácie, ktoré sú ušité pre vás na mieru a zaoberajú sa výhradne vašimi obchodnými pravidlami.

Vytvoríme vám webovú aplikáciu na mieru !

apple-monitor-SNAPotrebujete vytvoriť web aplikáciu, ale bežne dostupné CMS systémy vám neposkytnú potrebné riešenie? Potrebujete on-line evidenciu vašich zamestnancov, vozidiel, produktov, on-line výpočty, faktúry, kontakty, plánovanie – no neviete na koho sa obrátiť? Sme tu pre vás! Naprogramujeme vám web aplikáciu na mieru – presne podľa vašich požiadaviek. Nová webová aplikácia bude vašim mohutným vozidlom, ktoré vytlačí z cesty vašu slabšiu konkurenciu.

Kvalitne a s rozumom naprogramovaná webová aplikácia vám uľahčí vašu každodennú prácu a vaše výsledky, stratégie a prehľady si môžete spravovať alebo kontrolovať kdekoľvek na svete, kde je prístup na internet. S webovou aplikáciou tak môžete plnohodnotne pracovať od stola vašej kancelárie, ale taktiež sa môžete nachádzať na pláži v Karibiku. No povedzte, nie je to super?

Čo je to webová aplikácia ?

Základnou pointou webovej aplikácie je skutočnosť, že takúto aplikáciu si klient nemusí inštalovať na svojom zariadení (počítač, tablet, smartphone), ale táto aplikácia beží (respektíve je spustená) na strane servera a klient ju jednoducho využíva cez akýkoľvek dostupný webový prehliadač. Webová aplikácia je teda dostupná z akéhokoľvek miesta na svete, kde je prístupový bod na internet. Vhodným príkladom webovej aplikácie je napríklad Gmail. Je to aplikácia, cez ktorú si kdekoľvek na svete cez internet spravujete svoju elektronickú poštu.

Webové aplikácie v poslednej dobe zaznamenávajú neskutočný rozmach aj vďaka neustále sa zvyšujúcej rýchlosti prístupu na internet a novým technológiám programovacích jazykov.

Webové aplikácie môžu častokrát na prvý pohľad vypadať ako obyčajné webové stránky, ale v skutočnosti sa jedná o zložitejšie aplikácie, ktoré vykonávajú náročnejšie úlohy, pri ktorých využívajú rôzne databázy. Webové aplikácie firmy častokrát požadujú prepojiť s inými už fungujúcimi aplikáciami: ako je napríklad ekonomický softvér alebo rôzne podporné systémy pre riadenie. Samozrejme – aj takéto prepojenie medzi už fungujúcimi aplikáciami vám vieme bez problémov zabezpečiť tak, aby vám systém ako celok pracoval hladko a bez jedinej chybičky.

Vitajte vo svete webových aplikácii.